Partnercégünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik az IT szektorban. Érdekes, kihívást jelentő IT projektjeivel, széleskörű ügyfélkapcsolataival dinamikusan növekszik.

Lead .NET fejlesztő (B127LNF)

Feladatok:

  • Két remote csapat (10-15 fő) szakmai koordinálása, támogatása.
  • Fejlesztői folyamatok kialakítása (pl.: verzió követő rendszer, build tool bevezetése).
  • Estimate-k validálása.
  • Elkészült fejlesztések átvétele.
  • Code review.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek egyaránt).

Elvárások:

  • Senior/ vezetői szerepkörben dolgozol, és ebben is képzeled el magad.
  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalatod van és jóban vagy az adatbázisokkal is.
  • Még jobb, ha PM tapasztalattal is rendelkezel.
  • Erős angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban egyaránt).
  • Szeretsz együttműködni nemzetközi csapatakkal, de az önálló munkavégzés sem áll tőled távol.
  • Bírod a gyűrődést, rugalmasan kezeled a váratlan helyzeteket, a problémák helyett a megoldásra fókuszálsz.
  • Asszertívan kommunikálsz és szeretsz összefogni projekteket.

Amit a cég kínál:

  • Heti 2-3 nap home office-ra van lehetőséged.
  • Nemzetközi csapatba, környezetbe fogsz csatlakozni
  • A szakmai fejlődésedet tréningekkel, vizsgákkal fogjuk támogatni
  • Havonta tartunk Meetup-okat különböző szakmai témákban- a tudásmegosztás garantált

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest – II. Kerület