Xdroid Kft (XDROID KFT.)

Az Xdroid a hazai piacvezető VoiceAnalytics hang- és adatbányászati szoftver fejlesztője.

Az induló nemzetközi értékesítéssel egy időben a fejlesztői kapacitásunk bővítése mellett döntöttünk. A bővítés keretében a szegedi csapatunkat szeretnénk megerősíteni egy, a kihívásokra és új ismeretek elsajátítására nyitott fejlesztő kollégával, aki nem retten meg a nemzetközi piacra lépés miatt várhatóan fellépő feladatok mennyiségétől és összetettségétől.

Laravel / PHP szoftverfejlesztő

Feladatok:

    • részvétel a termékhez és/vagy egyedi projektekhez kapcsolódó tervezési, specifikálási feladatokban,

    • az egyedi ügyféligények, valamint a lefektetett roadmap alapján készülő új verziók funkcióinak elkészítése,

    • meglévő funkciók optimalizálása, hibák feltárása-javítása,

    • az aktuális feladat méretétől függően önálló vagy csapatban történő kódolás, szoftverfejlesztés,

    • folyamatos - netes és esetenként személyes - egyeztetés a budapesti fejlesztő csapattal.

Elvárások:

    • szoftverfejlesztésben szerzett gyakorlat (PHP, Ajax, Javascript),

    • Webes framework ismerete (Laravel vagy hasonló),

    • angol nyelvtudás,

    • szakirányú végzettség,

    • nyitottság az új technológiai ismeretek megszerzésére,

    • heti, vagy kétheti rendszeres utazás elfogadása (Szeged – Budapest),

Előnyök:

    • Docker ismeret,

    • sok felhasználóval rendelkező termék fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,

    • nyugodt munkakörnyezet,

    • barátságos csapat,

    • folyamatosan megújuló, a technológiai újításokkal lépést tartó fejlesztői környezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

6722 Szeged, Mérey utca 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzod emailban.