A faiparban piacvezető partnerünk számára keresünk Lapszabász munkatársat, két műszakos munkarendben.

Lapszabász [VJ-010110]

Feladatok:

  • Asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján,
  • az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása,
  • lapszabász és élzáró gépek szakszerű kezelése.

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés,
  • csapatszellem, pozitív hozzáállás.

Előnyök:

  • Faipari végzettség/tapasztalat,
  • lapszabászatban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz,
  • műszakpótlék,
  • készpénz cafeteria,
  • munkába járás költségtámogatása,
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30),
  • biztonságos munkakörnyezet,
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka,
  • emberközpontú vezetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.