OBI Hungary Retail Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Lapszabász - Tatabányai áruház

pozícióba!
Az OBI sikerének titka, hogy mindig új utakon jár.
Magyarországon 29 áruházban közel 2000 elkötelezett munkavállalónk áll vásárlóink rendelkezésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlóink számára
  • szakszerű értékesítés
  • rendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása
  • a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
  • az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség: bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői
  • faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • hatékony, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes és kiszámítható bérezés
  • juttatások (forgalmi bónusz, cafetéria, 100%-os vasárnapi pótlék, szezonális jutalom)
  • munkatársi vásárlói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Győri út 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz csatolásával.