OBI Hungary Retail Kft.

Lapszabász - Szeged

Hirdetés szövege:

    Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    szegedi áruházunkba

    Lapszabász

    munkatársat keresünk!

    Feladatok:

    • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára, szakszerű értékesítés
    • rendelések és vevőrendelések kezelése
    • az áruház feltöltöttségének biztosítása
    • a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
    • az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség /asztalos, bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői/
    • faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
    • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
    • hatékony, pontos munkavégzés /anyag- és selejtgazdálkodás/

    Előny:

    • targoncavezetői jogosítvány
    • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • versenyképes, kiszámítható bérezés
    • szakmai tréningek
    • karácsonyi jutalom
    • havi bónusz
    • cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6729 Szeged, Szabadkai út 7.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek