Magyarország vezető Orvosi Szaklap Kiadója és Orvosi Kommunikációs ügynöksége új kollégát keres

LAPMANAGER

pozícióba.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    Az új munkatárs feladata lesz többek között az adott terápiás területek managmentje print és on-line vonalon egyaránt. Szerződések, ajánlatok előkészítése és menedzselése, szerzői felkérések intézése, érkeztetése, dokumentálása, hirdetési állományok bekérése, érkeztetése, adminisztrációs feladatok ellátása, tárgyalási időpontok szervezése és egyeztetése, kapcsolattartás nyomdai és posta partnerekkel, szerzőkkel, kiadványok előállításának teljeskörű menedzselése és szervezése.

RÓLUNK:

    A Promenade Medical Communication Group hazánk piacvezető orvosi lapkiadó és kommunikációs ügynöksége. Immár 25 éve töretlen sikerrel működünk: 67 orvosszakmai weboldalt üzemeltetünk és 20 szakmai folyóiratot gondozunk.

ELVÁRÁSOK:

  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • kiváló szervező készség
  • szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, PowerPoint, O365)
  • minimum középfokú, aktív angol nyelvismeret

ELŐNYT JELENT:

  • releváns felsőfokú végzettség (marketing-, PR manager, kommunikáció)
  • lapkiadónál végzett hasonló munkakör (asszisztens, manager)
  • B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal
  • orvosi kommunikációban szerzett tapasztalat
  • IT ismeretek
  • egyéb kommunikációs cégnél szerzett tapasztalat

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • A pozíció betöltéséhez minimum 1-3 év marketing koordinátori, vagy manager pozícióban szerzett rutin szükséges.
  • Önéletrajzában kérjük adja meg bérigényét is.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo u. 7.