Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Lakossági tanácsadó specialista - Debrecen

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzkezetlés, általános fióki feladatok ellátása (adatrögzítés, -módosítás, archiválás, pénz be-és kifizetés, stb
  • A lakossági ügyfélkör teljes körű kiszolgálása (kivéve jelzáloghitelezés), tanácsadás, kapcsolattartás
  • Az ügyfelek pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeinek felmérése, termék- és szolgáltatásértékesítés
  • Számlavezetéssel és fedezetlen hitelezéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése
  • Teljes körű betéti- és befektetési tanácsadás, a Lakossági szegmens számára kínált teljes megtakarítási termékpaletta ismerete
  • Aktív részvétel az ügyfélakvizíciók előkészítésében és lebonyolításában, a tömeges ügyfélszerzésben

Követelmények, elvárások:

  • Valutapéntárosi végzettség
  • Szakirányú végzettség
  • Problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientáltság
  • Proaktivitás
  • Csapatjátékos

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen