MKB Bank Nyrt.

Lakossági tanácsadó - Hódmezővásárhely

Feladatok:

  • A bank felelős képviselőjeként kapcsolatot építeni és tartani a bank lakossági ügyfeleivel, őket pontos, gyors és udvarias kiszolgálásban részesíteni
  • A lakossági ügyfélkiszolgálás során keresztértékesítésben a bank további termékeit javasolni (hitelkártyák, folyószámlahitel), ügyfélakvizíciós tevékenységekben részt venni
  • Ismerni és betartani a készpénzállományra vonatkozó keretgazdálkodási szabályokat
  • Készpénzforgalmi ügyleteket lebonyolítani egy- és kétszemélyes üzemmódban
  • Elvégezni az ügyfélforgalmi feladatokat, és részt venni a háttérmunkákban
  • A tranzakciók dokumentumait előírás szerinti kezelni, ezáltal biztosítani a visszakövethetőséget
  • A pénzkiadó gép bizottsági töltésében és ürítésében részt venni
  • Szabály szerint eljárni értékek és kulcsok tekintetében, az előírt nyilvántartásokat vezetni

Elvárások:

  • Legalább 2 éves pénzintézeti szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Valuta és forint pénztárosi vizsga
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • A munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során
  • A munkakör ellátásához kapcsolódó szabályzatok, törvényi előírások, kondíciós listák, stb. ismerete, azok betartása
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, talpraesett személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.