Szívesen dolgoznál Magyarország leggyorsabban növekvő, digitális alkalmazások fejlesztésében élen járó Bankjában?
Csatlakozz a GRÁNIT Bank csapatához

Lakossági jogi és panaszügyi megbízott

pozícióra!

    Különösen büszkék vagyunk arra,
    hogy 2019-ben a Mastercard nekünk ítélte
    "Az év leginnovatívabb bankja” és „Az év prémium banki szolgáltatása” díját és 2. helyezést értünk el „Az év bankja” és „Az év lakossági számlacsomagja” kategóriákban, továbbá a GRÁNIT Bank ismét MagyarBrands lett.

Milyen feladatok várnak Rád?

    • Lakossági jogi terület aktív támogatása:
      • szerződéstervezetek/ÁSZF-ek elkészítésében való közreműködés;
      • jogszabályértelmezés/jogi állásfoglalás nyújtása, belső és külső egyeztetéseken való részvétel;
      • lakossági jogi/digitális projektekben való részvétel.

    • Panaszkezelés teljes folyamatának menedzselése, ide értve a beérkezett panaszok nyilvántartásba vételét, a panaszok kategorizálását, a válaszadási határidők meghatározását és betartását, az érintett szakterület válaszadásának nyomon követését, a választervezetek véglegesítését és határidőben való kiküldését.
      • Felel a panasznyilvántartási rendszer helyes adattartalmáért, a konkrét ügyek rendszerben való rögzítéséért, a rögzítésről az egyes szakterületeket értesítéséért a nyilvántartásból kimutatások, jelentések készítéséért a vezetőség és a Felügyelet felé.
      • Feladatai közé tartozik a panaszkezeléssel kapcsolatos szabályzatok, nyomtatványok folyamatos karbantartása.
      • Ellátja mindazon feladatokat, amelyeket a jogszabályok, a felügyeleti ajánlások, a Bank szabályzatai és a munkaköri leírása számára kötelezővé tesznek a panaszkezelés ellátása tekintetében.
      • Az ügykezelés során alapvető elvárás az ügyfélelégedettség biztosítása.
      • Esetenként az ügyfelekkel történő közvetlen kommunikáció elvárt.
      • Javaslattétel a folyamat hatékonyságának növelésére.

A sikeres pályázó jellemzői:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség;
    • Előnyt jelent hitelintézetnél szerzett tapasztalat
    • Középfokú, aktív angol nyelvtudás.

Mit kínálunk?

  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket, mert csak inspiráló környezetben lehet nagyot alkotni!
  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatás (Cafeteria);
  • Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni;
  • AYCM SportPass tagság, kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban;
  • Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra);
  • Munkavégzés időtartama: határozatlan;
  • Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Rajtad áll mit érsz el! Jelentkezz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, valamint rendelkezel a kiírt tapasztalattal és nyelvtudással, kérjük, küldd el pályázati anyagodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.