A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Lakossági jelzáloghitel előterjesztő

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Lakossági jelzáloghitelekhez kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata
  • Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján
  • Hitelkérelem előkészítése döntésre, javaslattétel
  • Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Lakossági hitelezésben/jelzáloghitelezésben van tapasztalatod, vagy rendelkezel banki tapasztalattal, de szívesen fogadunk pályakezdőket is
  • Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettséggel rendelkezel
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • Rugalmasan állsz a változásokhoz
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
  • Az Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója vagy

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Banki rendszerek ismerete: SAP, CRAFT, FlexCube

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.