OTP Bank Nyrt.

lakossági hitelezési tanácsadót

keres

Feladatok:

  • banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • jelzáloghitel ügyintézői feladatok ellátása
  • lakossági hiteltermékek értékesítése
  • hitelkérelmek befogadása, engedélyezésre történő előkészítése
  • szerződéskötés, folyósítás
  • hiteldossziék összeállítása
  • támogatások folyósításával kapcsolatos teljes körű ügyintézés.

Akit keresünk:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik, gazdasági vagy pénzügyi szakirány előny
  • munkájában pontos és megbízható
  • eredmény-, és teljesítményorientált, pozitív gondolkodású személyiség
  • ügyfélközpontú, jó kommunikációs készséggel bír
  • gyorsan sajátítja el az új ismereteket
  • csapatjátékos
  • banki téren szerzett tapasztalat előny, de nem kizáró feltétel

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú versenyképes juttatások
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési rendszerek
  • motiváló erkölcsi elismerési rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kaposvár, Széchenyi tér 2.

Fényképes pályázatát 2021. február 28-ig a bérigény megjelölésével elektronikusan a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheti el nekünk.