A CIB Csoport meghatározó anyabanki háttérrel, több mint 35 éves tapasztalattal Magyarország egyik legnagyobb univerzális hitelintézetként kereskedelmi banki és befektetési szolgáltatások teljes körét nyújtja közel 450 ezer ügyfelének, amelyet leányvállalatai termékei, konstrukciói egészítenek ki. Hosszú távon számítunk munkatársainkra, ezért nagy hangsúlyt fektetünk karrierjük gondozására, szakmai tudásuk fejlesztésére. Büszkék vagyunk vállalati kultúránkra, értékeinkre.
A CIB Bank Zrt. Nyugati Retail Régiója

Lakossági banki tanácsadó

(Zalaegerszegi Fiók)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Mind a lakossági mind a vállalati számlavezetéssel, betétlekötéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • A folyószámla-, betéti-, bankkártya termékek, értékpapírok, lakossági hitel termékek, biztosítási termékek értékesítése,
  • Telefonos ügyfélakvizíció,
  • Befektetési és hitelezési tanácsadás az ügyfelek részére,
  • A termékértékesítéshez szükséges adminisztratív, könyvelési feladatok ellátása

Téged keresünk, ha

  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készségekkel rendelkezel,
  • ügyfélközpontú, célorientált személyiség vagy,
  • felelősségteljesnek és lendületesnek érzed magad,
  • legalább középfokú szakirányú (pénzügyi, gazdasági) végzettséggel rendelkezel,
  • precíz, pontos vagy,
  • jártas vagy lakossági hitelezésben.

Előnyt jelent

  • Banki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Államilag elismert alapfokú nyelvvizsga (bármely nyelvből).

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődés és tanulási lehetőség,
  • Belső karrierút,
  • Szakmai és készségfejlesztő képzések,
  • Havi értékesítési eredmények díjazása.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Befektetési tanácsadó
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.