A CIB Bank Zrt.

Lakossági banki tanácsadó (Westend Fiók) - 6 órás részmunkaidő

pozícióba munkatársat keres részmunkaidőben.

Dinamikus vagy, jól kommunikálsz, szívesen segítesz másoknak, a precizitás sem áll távol Tőled és keresed a megfelelő munkahelyet? Akár a gyermekvállalás, akár a tanulás miatt inkább gondolkodsz részmunkaidőben?

Ha a fentiek igazak Rád, megújuló Westend fiókunkban rád várunk!

Tetszik a lehetőség, de bizonytalan vagy, mert ugyan értékesítéssel részben már foglalkoztál, de nem dolgoztál még bankban? Semmi gond, mi megtanítunk mindenre, amire szükséged lesz!

Központi elhelyezkedés, kiváló munkakörnyezet, jókedvű csapat és támogató vezetőre számíthatsz.

Napi munkád során feladataid lesznek:

  • Lakossági ügyféligények beazonosítása és számukra a legmegfelelőbb hitel, biztosítás és banki szolgáltatások megtalálása
  • Ügyfél-elégedettség biztosítása, felmerülő kérések, gyors és precíz kezelése
  • Ügyfél átirányítása az illetékes szakterületre, fiókon belüli szakértőhöz
  • Keresztértékesítés
  • Értékesítési folyamattal járó adminisztratív feladatok hatékony ellátása

Várunk Téged:

  • Ha szeretnél ügyfelekkel foglalkozni és van igényed a folyamatos fejlődésre
  • Ha van munkatapsztalatod, de az nem banki, akkor is jelentkezz bártan, mindenre megtanítunk
  • Ha fontos a munka – magánélet egyensúlya, részmunkaidőnk a legjobb számodra

Amint kínálunk:

  • 6 órás részmunkaidő (szombati napon is)
  • Heti rotációs munkavégzés, délelőtti – délutáni időbeosztással
  • Szakmai képzések, felkészült oktatók és trénerek
  • Kiemelt alapbér, ezen felül havi értékesítésed díjazása, versenyek lehetősége és értékesítési bónusz
  • Éves br. 315.000 Ft/hó cafeteria , melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz (pl. albérlet-támogatás, lakáshitel-törlesztés)
  • Dinamikus karrierút és tanulmányi szerződés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.