A CIB Bank Zrt.

Lakossági banki tanácsadó (Újpesti Fiók)

pozícióba kollégát keres.

Feladatok, amikben szakértővé válsz:

  • Lakossági és kisvállalati ügyfélkör kiszolgálás (Számlanyitás, megtakarítások kezelése, hitelezés, pénzkezelés)
  • Tanácsadás, igényfelmérés és banki termékek értékesítése)
  • Ügyfélkör bővítése, aktív keresztértékesítés
  • Ügyletekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Neked való mindez, ha:

  • könnyen megtalálod a hangot mindenkivel
  • tudod hogyan fogadják el mások a véleményed
  • a megoldások embere vagy
  • nem ijedsz meg a számoktól
  • változatos és ügyfélközpontú munkát keresel
  • valódi felelősséget és kihívást szeretnél
  • szeretsz csapatban dolgozni

Juttatásaink:

  • Alapbéren felüli díjjazások: értékesítési bónusz és versenyekre is számíthatsz;
  • Az éves cafetéria kereted bruttó 420.000 Ft, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz (pl. albérlet támogatás, lakáshitel törlesztés);
  • 1 év után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz;
  • Szakirányú felsőfokú tanulmányaid támogatjuk tanulmányi szerződés keretében

Csapatot építünk, így kötetlen programokkal, kedvezményekkel is várunk:

  • Banki kedvezmények vásárlásokra és egyéb szolgáltatásokra
  • Egész bankunkat érintő országos közös sportnap
  • Leánybankok közötti nemzetközi sportnapok
  • Kül, -és belföldi gyerkemtáborok,
  • Iskolai szünetekre napközi lehetősége
  • Gyerekek részére külföldi tanulmányi lehetőség
  • Önkéntes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest