Pannon Hőerőmű Zrt.
A Veolia a magyar energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője. A vállalatcsoport mintegy 1500 alkalmazottja számtalan település, intézmény és iparvállalat számára nyújt szolgáltatásokat az erőforrásokkal való hatékony gazdálkodáshoz, miközben víziközmű és távfűtési üzletágai családok százezrei számára biztosítják az ivóvizet, és tízezrei számára a hőszolgáltatást.
Csatlakozzon hozzánk

Lakatos

pozícióba!

Hirdetés szövege:

    • Az erőművi berendezések tervszerű és eseti gépészeti karbantartása, meghibásodásuk esetén a hiba elhárítása, javítása
    • Segédüzemi berendezések karbantartása, javítása
    • 3-6 fős munkacsapat szakmai és napi operatív irányítása, koordinálása, karbantartói munkájuk előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú (elsősorban lakatos) végzettség
    • Kommunikációs készség
    • Nagy munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nehézgépkezelő, targoncavezető jogosítvány
    • Hegesztő végzettség, gyakorlat
    • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

    • Stabil munkahely
    • Azonnali munkakezdési lehetőség
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Áramdíjkedvezmény
    • Szükséges szakmai továbbképzések
    • Munkába járás támogatása
    • Munkaruha biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7630 Pécs, Edison utca 1.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek