McHale Hungária Kft.

Ír tulajdonú vállalatunk már több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának, termékeink a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját. A cég dinamikusan fejlődő szolnoki gyáregységébe keresünk lakatos munkatársakat.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

Mert mi a McHale-nél erősen hiszünk abban, hogy a dolgozónk a legértékesebb erőforrásunk, ezért odafigyelünk munkatársainkra, a kiváló juttatásokra, az igényes munkakörnyezetre és a biztonságos munkavégzésre.

Csatlakozzon hozzánk

Lakatos

pozícióba!

Feladatok:

    • Lakatos feladatok ellátása: menetfúrás, süllyesztés, egyengetés, csiszolás.
    • Gépalkatrészek vagy szerkezetek megmunkálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakmunkás végzettség (géplakatos, szerkezetlakatos vagy karosszérialakatos)
    • Minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés
    • 2-3 év szakmai tapasztalat
    • Két műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Érvényes targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk:

    • kiemelt bérezést
    • stabil, hosszú távú munkalehetőséget
    • jelenléti bónuszt
    • kiemelkedő cafeteriát
    • támogatott melegétkezést
    • dolgozói élet-, egészség- és balesetbiztosítást
    • munkába járás támogatását
    • szakmai fejlődési lehetőséget
    • igényes munkakörnyezetet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 47.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Önéletrajz