TOTAL WAGON MANAGEMENT Kft.

Vasúti kocsik mobil karbantartásával foglalkozunk immár 10 éve. 3 telephelyünk van az országba, Debrecenben, Győrben és Gyékényesen, így egész országos lefedettséggel rendelkezünk.

Lakatos, kocsivizsgáló

Főbb feladatok, munkák:

    Debreceni székhelyű cég, vasúti kocsik javítására keres hegeszteni tudó, B-kategóriás jogosítvánnyal rendelkező személyt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    B-kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    hegesztési gyakorlat, fizikai munkában és vasútiparban való jártasság

Amit kínálunk:

    bejelentett, teljes munkaidő, korrekt bérezés, túlóra elszámolás, önálló munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Önéletrajz