Lakatos Karbantartó

Amennyiben van már tapasztalatod gyártósori gépek karbantartásában akkor az ócsai munkalehetőségünk Neked való!

Partnercégünk térkövek gyártásával foglalkozik, ahol Te is részt vehetsz a gépek zavartalan működésének biztosításában.

Feladataid a következőkből fognak állni:

  • a gyártósori gépek folyamatos működésének biztosítása
  • felmerülő hibák feltárása, javítása
  • tervszerinti, megelőző karbantartások elvégzése
  • géptelepítésekben való aktív részvétel
  • egyéb karbantartási feladatok ellátása

Neked való ez a munkavégzés, ha a végzettséged is a tapasztalataidnak megfelelőek és tudod vállalni a 2 műszakos munkarendet.

Tapasztalataidért cserébe a cég elegendő alapbért, cafeteriát és bejárás támogatást tud biztosítani. Az anyagiak mellett pedig itt egy jó légkörű, családias és barátságos csapat tagjaként töltheted a minden napjaidat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ócsa

Jelentkezni  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva cönéletrajz beküldésével és bérigény megjelölésével tudsz vagy keress minket a +36 70 904 5110-es telefonszámon.