Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HEXA SZERSZÁMGÉPIPARI ÉS KERESKEDELMI

Lakatos

Hirdetés szövege:

    • Szerszámgépjavításban tapasztalt géplakatost keresünk csepeli munkahelyre kiemelkedő fizetéssel.B kategóriás jogosítvány a munkahely betöltésénél előnyt jelent.Az önéletrajzokat a Jelentkezem gomb segítségével kérjük elküldeni a fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211, BUDAPEST

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Lakatos
  • Hirdető cég: HEXA SZERSZÁMGÉPIPARI ÉS KERESKEDELMI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Szerszámgépjavításban tapasztalt géplakatost keresünk csepeli munkahelyre kiemelkedő fizetéssel.B kategóriás jogosítvány a munkahely betöltésénél előnyt jelent.Az önéletrajzokat a Jelentkezem gomb segítségével kérjük elküldeni a fizetési igény megjelölésével!
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-05