AM Production Kft.

Lakatos- hegesztő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Szerkezeti elemek készítése, acél- és fémszerkezetek előgyártása,készítése, javítása, szerelése műszaki dokumentációk alapján
    • Gépészeti műszaki rajzok olvasása
    • Alapmérések elvégzése, ellenőrzése
    • Munkadarab forgácsolás nélküli hidegalakító eljárásokkal történő alakítása
    • Gépelemek és gépszerkezetek szerelése (cseréje, javítása, karbantartása, beállítása)
    • Alumínium és vas alkatrészek készítése, szerelése, hegesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Igényes, önálló munkavégzés
    • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

    • Jó hangulatú, segítőkész csapat
    • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
    • Bárkinek hozzáférhető ingyenes wifi a cég területén
    • Céges kávé és tea
    • Változatos feladatok
    • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Kamilla utca 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.