AM Bauunternehmung Gesellschaft m.b.H

Az AM Bauunternehmung GmbH mintegy 30 éve müködö 100% osztrák tulajdonban lévö építöipari vállalkozás. Telephelyünk Parndorfban, a magyar határtól 30 km-re található. A piaci igényekhez alkalmazkodva generálkivitelezöként müködünk, teljeskörü felújítási munkálatok elvégzésére specializálódtunk.

Munkatársat keresünk

Lakatos-Hegesztö

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyü acél- és fémszerkezetü ajtók,rácsok,válaszfalak, korlátok, lépcsök készítése, javítása és beépítése, hegesztesi munkálatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmai bizonyítvány és tapasztalat épületek felújítása terén
  • Önálló munkavegzés
  • Alapszintü német nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas, terhelhető, csapatorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Nem közvetítő!
  • Hosszútávú, teljes munkaidős ausztriai bejelentett munka, bérezés Kollektivvertrag szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

1.800 EUR

Munkavégzés helye:

Parndorf, Ausztria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja német nyelvü önéletrajzát.

Jelentkezni e-mailben német nyelvü önéletrajzzal és bizonyítvány másolatával.