GE Hungary Kft. Power üzletág (GE Hungary Kft.)
  • Mi a GE-nél minden nap arra törekszünk, hogy jobbá tegyük a világot.

    Kollégáinkkal közösen építjük a jövőt és csapatunkba olyan szakembereket keresünk, akik számára fontos, hogy maradandót alkossanak, akik nem csak egy állást, de karriert keresnek. Világ színvonalú képzési rendszerünk segítségével a legfontosabb erőforrásunkba, a kollégáinkba is nagyon sokat fektetünk, hogy saját innovatív ötleteiket megvalósítsák, és személyes, valamint szakmai fejlődésüket biztosítani tudjuk.

    125 éves működésünk során sok eredménnyel büszkélkedhetünk, de hisszük, hogy a megfelelő szakemberekkel még többre lehetünk képesek.

  • Csatlakozz hozzánk

    Lakatos

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Képes megtervezni és végrehajtani azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván,
      • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
      • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni,
      • Képes a szükséges mérőeszközöket használni, figyelemmel kíséri hitelességüket,
      • Tisztán tartja a munkaterületét, és rendet tart a szerszámai között,
      • Segít az újonnan belépő/területre átlépő kollégák betanításában, a folyamatok megismertetésében,
      • Saját területen Produktivitást/termelékenységet növelő akciókban, Action Work Out-okban való aktív részvétel,
      • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Éleslátás és jó olvasási készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Fémipari szakmunkás bizonyítvány vagy szakképesítés

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés
      • Cafeteria juttatás a belépés napjától
      • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40%
      • Túlóra pótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
      • Munkavállalói hotel lehetőség
      • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
      • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
      • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
      • Üzemanyag költségtérítés: nettó 15 Ft/km + bruttó 30 ft/km (60.000 Ft-ig)
      • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
      • Biztosítás: egészség, élet, baleset

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Lakatos, Géplakatos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2112 Veresegyház, Kisrét utca 1.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, nyelvtanulás támogatása, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.