CASA VERO Kft.

Lakatos

20 éves építőipari generálkivitelező cég, nagyon stabil háttér, kis létszámú, kiegyensúlyozott, vidám csapat.
Kisebb kivitelezési munkák, konténer szerelések és hozzátartozó átépítések, kiegészítő szerkezetek építése.
Jól felszerelt, kultúrált telephely, megfelelő gépesítés.
Jellemzően budapesti feladatok, időnként környékbeliek.

Főbb feladatok, munkák:

Kisebb, de széleskörű épületlakatos feladatok, iroda és raktár konténerek javítása, átalakítása, egyedi konténerek kialakítása. Egyéb kiegészítő konténeres feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kreatív, önálló munkavégzés, alkalmazkodó készség, jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Tapasztalat, rugalmasság.

Amit kínálunk:

Változatos munka, megegyezés szerinti bérezés, stabil kifizetések, kiváló infrastruktúra. Jellemzően szabad hétvégék.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Csillagvirág utca 7.

Jelentkezéskor kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.