BETT-AIR KFT.
  • Cégünk 1996–2006 között egy budapesti bérelt telephelyen működött. 2006 júliustól a teljes tevékenységével Diósdra költözött, ahol az újonnan épített 680 négyzetméteres műhelyében folyik az ipari légtechnikai elemek, berendezések gyártása.
  • Lakatos

    Főbb feladatok, munkák:

      Diósdi üzemünkbe keresünk lemezmegmunkáláshoz szak és betanított munkásokat.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      megbízható munkavégzés
      jó munkamorál
      közösségben való munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      lakatos, lemezlakatos, fémipari végzettség, vagy gyakorlat

    Amit kínálunk:

      versenyképes juttatások
      fix havi bérezésen kívül teljesítménytől függő prémium
      szabadon választható túlórázási lehetőség
      680 négyzetméteres fűtött gyártócsarnokunkban jó hangulatú munkakörülmények,
      baráti légkör
      megbecsülés

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2049 Diósd, Vadrózsa köz 1.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
    Amennyiben mégis szeretné elküldeni számunkra önéletrajzát örömmel fogadjuk.
    Az állással kapcsolatban várjuk jelentkezését a következő telefonszámon: +36 23 545 043