Apex Kft.

Az APEX Kft. közel három évtizede működő stabil, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területén végzünk.

Lakatos

Hirdetés szövege:

    Főbb feladatok, munkák:

    • Megtervezi és végrehajtja a lakatos tevékenységeket a területen alkalmazott technológia figyelembe vételével,
    • elvégzi az ipari gázturbinák ciklusidő utáni felújí­tási munkálatait úgy, mint a fém vágása és csiszolása, egyengetése, horpasztása,
    • munkáját a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásával, valamint az azokban szereplő méretek és tűrések betartásával végzi,
    • előkészíti és betartja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, dokumentálja azokat,
    • ellenőrzi a munkadarab méreteit mérőeszközök segítségével és figyelemmel kíséri az eredmények hitelességét.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Fémipari tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő órabérek
    • Cafeteria juttatás a belépés napjától
    • Ajánlási bónusz
    • Jelenléti bónusz
    • Műszakpótlék: délutáni 30% (14 órától), éjszakai: 40%
    • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%, vasárnapi 150%
    • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
    • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
    • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
    • Tiszta, rendezett, modern, multinacionális munkakörnyezet
    • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
    • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
    • Üzemanyag költségtérítés: nettó 15 Ft/km + bruttó 30 ft/km
    • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya

    Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

    Továbbá telefonon a következő számon: 0630/9490962

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2112 Veresegyház

Egyéb juttatások:

cafeteria