DIEGO Lakás Design Kft.

Lakástextil Eladó - Varrónő

Hirdetés szövege:

    Dunakeszi áruházunk LAKÁSTEXTIL osztályára VARRÓNŐ-LAKÁSTESXTIL ÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat keresünk

    A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk lakástextil osztályának további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

    Feladat:

    • egyedi kollekciós termékek (függönyök, textíliák) varrása a megrendelések szerint

    Elvárás:

    • varrónői végzettség vagy magabiztos varrási tapasztalat
    • pontos, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság
    • értékesítői tapasztalat
    • lakástextil témakörében való jártasság
    • jó kommunikációs készség

    Amit kínálunk:

    • folyamatos szakmai képzések (cégen belüli oktatások)
    • versenyképes bérezés
    • bejelentett munkaviszony
    • hosszú távú munkalehetőség
    • kiváló munkakörnyezet

    Előnyt jelent:

    • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
    • eladói tapasztalat
    • lakberendezés iránti érdeklődés, affinitás

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzod!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szabó, Varró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Fő út 190.