LAKÁSGAZDÁLKODÁSI REFERENS

munkatársat keresünk részvénytársaságunkhoz teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra

Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével  a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje

Ellátandó feladatok:

  • A területi felosztás alapján, a munkakörébe tartozó lakásügyekben a szerződéseket, az iratokat, az előterjesztéseket és a döntési javaslatokat elkészíti
  • A területéhez tartozó lakásügyekkel kapcsolatosan érkezett bejelentésekre adandó válaszlevél tervezeteket elkészíti
  • Fogadja és informálja az ügyfeleket.
  • Lakáspályázatok előkészítésében és lebonyolításában közreműködik.

Amit nyújtunk:

  • stabil cégháttér
  • bejelentett jövedelem
  • munkába járás támogatása

Az állás betöltésének feltételei:

  • érettségi, szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • ügyfélkezelési gyakorlat,
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség,
  • gyors tanulási képesség.
  • orvosi alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • VIII. kerületi lakos

A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik.

Cégünk célja, hogy szolgáltatásainkat a lehető legjobb minőségben biztosítsuk a józsefvárosiak részére.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: elbírálást követően azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pályázatírás
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.