LabVIEW programozó - Ipari automatizálás

AIRMATIC Kft.

6000 Kecskemét, Csillag utca 1.

Biztosított eszközök
Laptop Monitor (2 db) Windows Headset
Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
Az Airmatic Kft 1997 –ben alakult Kecskeméten, azóta foglalkozunk egyedi igények alapján tervezett célgépek, szerelő és végátvételi állomások, gyártósorok tervezésével és kivitelezésével. Munkatársaink nagy gyakorlattal rendelkeznek a célgépek, ipari mérő és szerelő berendezések tervezésében, gyártásában. Az Airmatic Kft minőség- és üzletpolitikájának középpontjában a vevő teljes körű megelégedettségére való törekvés áll. Ennek érdekében az Airmatic Kft szakemberei folyamatos gyártás- és gyártmányfejlesztést végeznek. Ennek köszönhetően az elmúlt években a vevői megrendelések száma megnőtt, mely hatására a cég dolgozóinak létszáma és a gyártmányfejlesztést szolgáló eszköz beruházások mértéke dinamikus fejlesztést tett lehetővé.

Főbb feladatok, munkák:

LabVIEW programozót keresünk a teljes mértékben magyar tulajdonú, nemzetközi és hazai piacon is elismert Airmatic Kft. egyedi célgép tervező és gyártó csapatába.

FŐBB FELADATOK:
  • Automatizált gépek, egyedi berendezések teljeskörű programozása, tesztelése, helyszíni üzembe helyezése
  • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és gyakorlati alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

ELVÁRÁSOK:
  • Legalább felsőfokú szakirányú elektronikai vagy mechanikai területen szerzett végzettség
  • LabVIEW programnyelv ismerete
  • Strukturált programnyelv ismerete
  • Kiváló problémamegoldó- és elemzőkészség
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök/Mérnök informatikus)
  • Angol/Német nyelvtudás
  • Siemens, Beckhoff, Omron vagy Allen Bradley PLC programozásában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőséget
  • Modern, tiszta munkakörnyezetet
  • Stabil munkahelyet töretlenül fejlődő cégünknél
  • Csapatépítő programok
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra és csatolja fényképes önéletrajzát.