AIRMATIC KFT.

LabVIEW programozó

    Ha szuper fejlesztő vagy, sajátos ötletekkel és gondolkodásmóddal és hosszú távon gondolkozol,

    de nem szeretnél beszállni a multis mókuskerékbe, akkor nyert ügyed van.

    Legyen minimum 3 év fejlesztői tapasztalatod LabVIEW terén és jelentkezz hozzánk!

    Jelenleg új telephelyünkön, 700 m2-en 40 fővel tervezünk, gyártunk és programozunk célgépeket
    nagyvállalatoknak. Folyamatosan növekszünk és most értünk el egy újabb kilövési ponthoz.
    Kifejezetten izgalmas időszak elé nézünk. Beérett az összes eddigi munkánk, így új szintre
    tudunk lépni! Rengeteg K+F feladat vár rád, amiket rugalmasan oszthatsz be.

    - Nem fogjuk micro-menedzselni a dolgaid, nem fogunk feletted állni, és véleményezni vagy
    kritizálni a módszereidet. Együtt találjuk ki és tökéletesítjük mi működik, mi nem!

    - Nem unalmas favágó munkát kínálunk.

    - Nem szimpla "coder"-t keresünk, hanem fejlesztőt. Olyat, aki bedobja az ötleteit, ha vannak,
    nem pedig csendbe ül, és várja a parancsot.

    - Érdekes és értékes terméket kell fejlesztened ugyanilyen embereknek!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Programozási ismeretek (LabVIEW, C#, PLC, Ruby, C)
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hardverközeli feladatok
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Lehetőség tesztgépek, szerelősorok programozási ismereteinek elsajátítására
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Csillag utca 1.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát.