Laborvezető

    Partnerünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Új munkatársakat keresünk Laborvezető pozícióba.

Feladatok:

  • Aszeptikus termelő laborok csapatainak vezetése, csoportvezetők bevonásával.
  • A csoport támogatása, munkafolyamatok összehangolása.
  • A munka minőségének folyamatos ellenőrzése.
  • Az előírt termelési program teljesítése, szükség szerinti áttervezése.
  • A termelési feladatok ellátásának és technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása.
  • Termék, technológiai fejlesztések lebonyolítása, javaslattétel változtatásokra.
  • A technikusok és csoportvezetők tevékenységének felügyelete, esetenként munkabeosztásuk elkészítése.
  • Új belépők kiválasztásában való részvétel, azok oktatása, karrierút nyomon követése.
  • A termelés előfeltételeinek biztosítása, ellenőrzése.
  • A termelési adatok rögzítése, KPI vezetése, havi jelentés készítése
  • Technológia fejlesztési, optimalizálási feladatok ellátása
  • Szabványok, kivizsgálási jelentések készítése
  • Gyártási dokumentációk végső jóváhagyása
  • Terület indirect költségének nyomon követése, tartása, kontrollálása
  • Kapacitás növelő projectek koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (orvosi, vegyész, vegyészmérnöki, élelmiszeripari, biológiai)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Gyógyszeriparban szerzett vezetői tapasztalat (több mint 20 fő irányítása)
  • Határozottság és dinamikus személyiség
  • Jó szervező és vezetői képesség
  • Office csomagok széleskörű ismerete

Előnyök:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügy, Szépség vezető
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Jelentkezését kérjük küldje el e-mailben, fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva!