Laboratory process engineer

Synlab Hungary Kft.

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba

LABORATORY PROCESS ENGINEER

FELADATOK

  • labor-, és laborközeli folyamatok felmérése elemzése, javítása, a termelés optimalizálásnak érdekében
  • új termék bevezetés operációs oldalról történő támogatása, valamint az új termék labor szintű bevezetésének koordinációja
  • hatékonyság fejlesztésével összehangban történő labor eszközök, műszerek beszerzését megelőző elemzése és előterjesztések készítése, az új eszközök üzembehelyezésének koordinálása,
  • folyamatos visszajelzés a közreműködő társosztályok felé, részlegek közötti folyamatos információáramlás segítése, megteremtése
  • folyamathatékonyság monitorozása, egyes működési- és laborfolyamatok   különféle hatékonyságelemzési szempontjainak meghatározása
  • riportálás, vezetői jelentések összeállítása
  • a megvalósított projektek kapcsán az egyes szakterületek határterületei és a társosztályok közötti információs, tudás és szemléleti metszetek növelése, a hatékony együttműködés folyamatos fejlesztése
  • oktatási anyagok készítésében való együttműködés,
  • közreműködés költségtervezési feladatokban, költséghatékonyság elemzések elkészítésében
  • kapacitásmodellek működtetése, annak monitorozása, frissítése, erőforrások tervezése és igényfelmérése a társosztályokkal való folyamatos együttműködés révén

ELVÁRT ISMERETEK

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerete
  • projekt szemlélet
  • rendszerszemlélet
  • mérnöki szemléletmód
  • analitikus gondolkodás
  • megoldásorientált gondolkodás
  • folyamatoptimalizálási alapismeretek
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • képesség új eszközök, programok önálló elsajátítására
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • új műszer, folyamat vagy termék bevezetésében szerzett tapasztalat
  • projekt alapú működésben szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés
  • Exkluzív, modern munkakörnyezet
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Versenyképes juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE

SYNLAB Hungary Kft. 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Folyamatmérnök

A pályázásra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónk a honlapunkon, a Karrier menüpont alatt található.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat a Jelentketem gombra kattintva küldd el. A tárgyba tüntesd fel a munkakör megnevezését.