Laboratóriumvezető helyettes

Synlab Hungary Kft.

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – Foglalkozás Egészségügyi Laboratóriumába (BEM) – azonnali munkakezdéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMVEZETŐ HELYETTES

A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.

Feladataid lesznek:

  • HPLC, HPLC-MS mérőműszerek rutinszerű kezelése, karbantartása, tisztántartása;
  • Laboratórium akkreditációjával kapcsolatos egyes szakmai és dokumentációs feladatok elvégzése;
  • Laboratóriumi információs rendszer (LIMS) használata;
  • Diplomás analitikusok és technikusok feladat-koordinálása és ellenőrzése;
  • A laboratóriumvezető és a minőségbiztosítás tevékenységének támogatása;
  • Rendszeres kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel;
  • Auditokon való részvétel;

Amit Tőled várunk:

  • felsőfokú – lehetőség szerint – releváns végzettség (vegyész, vegyészmérnök, stb.)
  • Legalább 2-3 éves nagyműszeres analitikai (HPLC, HPLC-MS/MS) gyakorlat
  • rugalmasság és kiváló konfliktuskezelői készség, szervezet-tudatosság, együttműködő készség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret: Word, Excel, irodai alkalmazás

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat, laboratóriumi rendszerismeret, ISO 17025:2018 akkreditált laboratóriumi munkakörnyezetben szerzett jártasság
  • GC, GC-MS gyakorlat
  • Labsolutions ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Amit nyújtunk:

  • Kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások, bónuszrendszer

SYNLAB Foglalkozásegészségügyi Laboratórium, 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügy, Szépség vezető
  • Laboráns

Jelentkezésed fizetési igényed és a megpályázott pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázásra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónk a honlapunkon, a Karrier menüpont alatt található.