DUNASTYR Zrt.
Munkatársat keresünk

Laboratóriumvezető

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A beérkező alapanyagok és a termékek minősítő vizsgálatainak valamint az üzemvitelhez kapcsolódó laboratóriumi vizsgálatoknak az irányítása
  • Alapanyagok és késztermékek minősítése
  • A mérőberendezések beüzemelése, kalibrálása, a mérőeszközök, etalonok és standard anyagok felügyelete
  • A mérőberendezések karbantartásának megszervezése, felügyelete
  • A laboratórium üzemeléséhez szükséges anyagok, eszközök beszerzésének előkészítése
  • Laboratóriumi munka- és munkaerő szervezés
  • Részvétel módszerfejlesztésben és validálásban
  • Kimutatások készítése, a laboratórium auditokra való felkészítése

Elvárások:

  • Vegyészmérnök vagy vegyész egyetemi végzettség (MSc)
  • Magabiztos, min. középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, jó problémamegoldó képesség, csapatmunka és együttműködési képesség
  • 3 éves szakmai és vezetői gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségbiztosításban jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, stabil és biztos hátterű nemzetközi cég
  • Családias hangulat
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2440 Százhalombatta, Olajmunkás utca

A " Jelentkezem" gombra kattibntás után kérjük küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát. Köszönjük.