Eastmen Human Resources B.V. MKKK.

Laboratóriumi / vegyésztechnikus - Hollandia

Főbb feladatok, munkák:

Laboratóriumi vagy vegyésztechnikus Hollandia (Amsterdam és Rotterdam)
Holland partnercégeink részére keresünk azonnali kezdéssel, laboratóriumi technikus/ vegyésztechnikus munkatársakat olajipari vizsgálatok elvégzésére

  • Szükséges vizsgálati paraméterek szerint minták előkészítésének, a minták mérésének és értékelésének időben történő elvégzése, koordinálása, dokumentálása
  • fizikai és kémiai elemzések elvégzése
  • proaktív hozzáállás
  • gyors és önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség

Lépj velünk a holland munkaerőpiacra! Hollandia még Nyugat Európán belül is jó körülményeket kínál: Nyugodt, kiszámítható munkakörnyezet, kellemes környékek, igényes munkahelyek jó gépparkkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kőolaj- és bioüzemanyag-termékek vizsgálatában szerzett tapasztalat vagy olajipari/petrolkémiai tapasztalat (pl: nyersolaj, kőolaj stb.) feltétel
  • angol nyelvtudás feltétel, releváns terminológia, szakmai nyelv

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőséget, ha megbízható vagy szakmailag és emberileg.
  • Hollandiában koordinátorok segítenek a helyi ügyintézésben, akik beszélnek magyar, román és angol nyelven
  • Érkezésedkor koordinátoraink a repülőtéren (vagy vonatállomáson) várnak, segítenek a hivatalos regisztrációban, és elvisznek a szálláshelyedre (ugyanis BSN szám kötelező a hollandiai munkavégzéshez)
  • Szálláshelyed egy, a munkahelyedhez legközelebbi jól felszerelt, tipikus holland házban vagy lakásban lesz, wifi elérhetőséggel. Természetesen külön szobát biztosítunk neked a jó pihenés érdekében
  • Bejelentett, teljes munkaidős holland munkaviszonyt kínálunk. Holland partnercégeinknél igényes, modern és tiszta környezetben dolgozhatsz (nézd meg videónkat).
  • Versenyképes fizetést és a legmegfelelőbb munkakört ajánljuk a szakmai tudásod és felkészültséged szerint, amit a 12 éves, a holland munkaerőpiacon szerzett tapasztalatunk garantál
  • Fizetésed heti kifizetéssel, Euroban, átutalással fogod kapni minden csütörtökön.
  • Amennyiben autóval fogsz munkába járni, üzemanyagtérítést adunk, 10 km felett km-ként 19 centet, oda - vissza
  • Amennyiben kell a holland munkavédelmi vizsga a munkához, és még nem rendelkezel vele, az Eastmen megszervezi és kifizeti számodra
  • Amennyiben hosszú távon az Eastmennél maradsz, térítjük számodra a szakmai minősítéseket, vagy tréningeket.
  • Azok részére, akik nem veszik igénybe az általunk biztosított szállást, hetente 100 euróval többet tudunk fizetni lakástámogatásként.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Hollandia

Jelentkezzen önéletrajza elküldésével, kattintson a "Jelentkezem" gombra, majd csatolja önéletrajzát.