A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – Budapest Központi Analitikai Laboratóriumába - azonnali munkakezdéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI TECHNIKUS

FELADATOK

  • Elemanalitikai feladatok ellátása a foglalkozásegészségügy területén
  • Vér és szérum, illetve vizelet minták fogadása, kezelése és vizsgálata atomabszorpciós spektroszkópiával
  • A vizsgálati folyamatok előírások szerinti végzése
  • A laboratórium tevékenységéhez kapcsolódó mérőműszerek karbantartása, tisztántartása
  • laboratórium akkreditációjával kapcsolatos egyes szakmai és dokumentációs feladatok elvégzése
  • Minőségirányítási és Környezetvédelmi előírások betartása
  • Vizsgálati dokumentációk elkészítése
  • Laboratóriumi információs rendszer használata
  • Auditokon való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú – lehetőség szerint – releváns végzettség (vegyész-, vegyipari technikus, laborasszisztens)
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret: Word, Excel felhasználói szintű alkalmazása
  • Önálló munkavégzési képesség, precizitás, rugalmasság

ELŐNYÖK

  • Laboratóriumi rendszerismeret környezetanalitika területen
  • Műszeres analitikai gyakorlat, elsősorban atomabszorpciós spektroszkópia területén

AMIT NYÚJTUNK

    A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.
    • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
    • Határozatlan idejű munkaviszony

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Budapest Központi Analitikai Laboratórium
    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.