Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
Legyél Te is sikereink részese az alábbi pozícióban:

Laboratóriumi technikus

FELADATAID LESZNEK:

  • minták homogenizálása, átlagolása, előkészítése analitikai vizsgálatokhoz
  • szennyvíz, szennyvíziszap és technológiai vegyszer analitikai vizsgálata
  • mérési eredmények rögzítése LIS rendszerben
  • mérő- és vizsgálóberendezések ellenőrzése
  • felhasznált vegyszerek nyilvántartásának vezetése
  • részvétel a laboratórium akkreditálásával kapcsolatos feladatokban

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

  • szakirányú középfokú végzettség (vegyésztechnikus vagy vízgazdálkodási technikus vagy ennek megfelelő végzettség)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • tudsz csapatban dolgozni
  • felhasználó szintű Word és Excel ismerettel rendelkezel
  • nyelvismeret nem szükséges
  • precizitás és megbízhatóság jellemez

ELŐNYT JELENTHET, DE NEM FELTÉTEL:

  • akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • laboratóriumi információs rendszerek ismerete
  • kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Egyéb információ az állásról:

  • SZERZŐDÉS TÍPUSA: határozatlan
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep (Csepel)

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.