Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyen Ön is sikereink részese csapatunk laboratóriumi technikus munkatársaként!
Várunk csapatunkba a Vízminőségi és Környezetvédelmi osztályunk Szennyvíz laboratóriumába

Laboratóriumi technikus

pozícióba!

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • szakirányú középfokú végzettség (vegyésztechnikus vagy vízgazdálkodási technikus vagy ennek megfelelő végzettség)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • tudsz csapatban dolgozni
  • felhasználó szintű Word és Excel ismerettel rendelkezel
  • nyelvismeret nem szükséges

Feladataid lesznek:

  • minták homogenizálása, átlagolása, előkészítése analitikai vizsgálatokhoz
  • szennyvíz, szennyvíziszap és technológiai vegyszer analitikai vizsgálata
  • mérési eredmények rögzítése LIS rendszerben
  • mérő- és vizsgálóberendezések ellenőrzése
  • felhasznált vegyszerek nyilvántartásának vezetése
  • részvétel a laboratórium akkreditálásával kapcsolatos feladatokban
  • munkavégzéshez szükséges járművek, gépek és berendezések, szerszámok karbantartása

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • laboratóriumi információs rendszerek ismerete
  • kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete

Munkaszerződés típusa:

    határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Nagy-Duna sor 2.

Jelentkezési határidő nincs, addig él ajánlatunk, amíg Önt meg nem találjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát MOST!