Laboratóriumi technikus

Becton Dickinson Hungary Kft.

Környe

Feladatok:

  • A vállalatnál működő termelési területek minőségirányítási folyamatainak megismerése, karbantartása és fejlesztése

  • Biztosítani az ISO 9001, ISO 13485 rendszereknek, a vevői követelményeknek, valamint a BD minőségirányítási rendszerének való megfelelést a termelési területen
  • A laboratóriumi vizsgálatok végzése
  • Mintavételezés
  • Külső, illetve a belső auditokon való részvétel
  • A laboratóriumhoz tartozó minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése
  • Részvétel projektek minőségügyi támogatásában
  • Rendszeres laboratóriumi és minőségügyi megbeszéléseken való részvétel

Elvárások:

  • Laboratóriumi tanulmányok (vegyésztechnikus, mikrobiológiai technikus, élelmiszertechnikus,)
  • Mikrobiológiai és kémiai minősítő vizsgálatok ismerete gyógyszeriparban
  • Képesség összetett automatizált berendezések működésének megértésére
  • Képesség gyorsan tanulni és alkalmazkodni új folyamatokhoz/környezethez
  • Jó kapcsolatteremtési képesség, kapcsolattartás a gyártással, egyéb részlegekkel
  • Eredmény orientált
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Csapat- és emberközpontú vezetés
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Változatos feladatok, részvétel nemzetközi projektekben

Előny:

  • Probléma megoldási metodikák ismerete (6 sigma vagy egyéb)
  • ISO szabvány és/vagy gyógyszerkönyvek, valamint GMP ismeret,
  • Statisztikai ismeretek ellenőrzési tervekről, mintavételről és eredmény kiértékelésről
  • Tapasztalat validálási / minősítési eljárásokban
  • SAP vagy LIMS ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Környe

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Környe