A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI SZAKASSZISZTENS / ANALITIKUS /BIOLÓGUS

FELADATOK

  • Diagnosztikai minták előkészítése
  • SOP szerinti munkavégzés, leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon, zárt és nyílt rendszerben, valamint manuálisan
  • Jegyzőkönyvek készítése
  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • Vizsgálati minták átvétele
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • Laboratóriumi asszisztensi, klinikai laboratóriumi szakasszisztensi vagy orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus végzettség
  • Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság

ELŐNYÖK

  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés, betanulási időszak biztosítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ Immunológiai Laboratóriuma
    1211 Budapest Mansfeld Péter u. 1-3. IV. emelet

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezését a fizetési igénye, a munkavégzés helye és a megpályázott pozíció megjelölésével várjuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.