Állatorvostudományi Egyetem

Laboratóriumi szakasszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    1. Az Állatorvostudományi Egyetem, Szülészeti Tanszéke laboratóriumi szakasszisztenst keres.
    2. A munkakör ellátásával kapcsolatos általános feladatok:
      Részvétel oktatásban, kutatásban és szolgáltatásban, enzim-immun analitikai módszerek alkalmazása és fejlesztése. Hormon szintek meghatározása.
    3. A munkakör ellátásával kapcsolatos speciális feladatok:
      Hormonok meghatározására szolgáló reagens készletek előállítása, forgalmazása és használatával kapcsolatos tanácsadás és betanítás. Hallgatók laboratóriumi munkáinak, kísérleteinek irányítása. Bevételekkel, kiadásokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség egészségügyi területen (laboratóriumi asszisztens).
    • Jártasság immuno-assay-k használatában (ELISA).
    • Továbbképzési hajlandóság.
    • Angol nyelv ismerete.
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy.
    • Cselekvőképesség.
    • Büntetlen előélet.
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint.
    • Önálló munkavégzés.
    • Jó kommunikációs és szervezőkészség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szakirányú gyakorlat.
    • Gépjárművel való rendelkezés és gépjárművezetői igazolvány.

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidővel.

    Stabil munkahely, változatos feladatkör.
    Kiváló szakmai és munkatársi közösség.
    Kellemes, történelmi környezet.
    Parkos, kisállatbarát kampusz.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1078 Budapest, István utca 2.

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 24.

  • Részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget és idegennyelv tudást tanúsító okiratok másolata.
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás másolata.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja).
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse.