INNOVÁCIÓS ÉS TECHNOLÓGIAI MINISZTÉRIUM
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium Fogyasztóvédelmi Piacfelügyeleti Főosztálya jelentkezőket vár

laboratóriumi referens

munkakör betöltésére.

    A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony.

    Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Feladatok:

    Élelmiszerek és vegyipari termékek – elsősorban folyadékkromatográfiás, gázkromatográfiás, elemanalitikai (HPLC, atomabszorpció, ICP-MS) – vizsgálata akkreditált laboratóriumban.

Jogállás, illetmény és juttatások:

    A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Feltételek:

  • műszaki- vagy tudományegyetemen vagy főiskolán szerzett felsőfokú iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • műszeres analitikai tapasztalat (HPLC, GC, atomabszorpció, ICP-MS)
  • akkreditált laboratóriumban végzett munka
  • angol nyelv legalább közép szintű ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • elhívatottság
  • terhelhetőség

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz (a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (4) bekezdésében hivatkozott 5. melléklete alapján)
  • magyar nyelvű motivációs levél (egy oldal terjedelemben)

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1088 Budapest, József krt. 6.

A munkakör betölthetőségének időpontja, rendje:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető. Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk benyújtani, a hiányosan beküldött pályázati anyagot nem tekintjük érvényes pályázatnak. A személyes meghallgatásra behívottak közül a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt a foglalkoztatott személyéről.

A jelentkezés határideje: a publikálástól számított 15. nap. A jelentkezés módja: elektronikus úton a „Jelentkezem” gombon keresztül.