A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója Budapest Diagnosztikai Központ Immunológiai Laboratóriumába teljes vagy részmunkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI ORVOS/SZAKORVOS

FELADATOK

  • orvosi munkakörhöz kapcsolható feladatok ellátása: laboratóriumi vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, leletek interpretálása, validálása és kiadása
  • szükség esetén kapcsolattartás és konzultáció a vizsgálatokat kérő orvosokkal, páciensekkel
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • egyetemi végzettség: orvos
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • munkavégzés csapatban és önállóan is

ELŐNYÖK

  • szakvizsgák, például:
    • orvosi laboratóriumi diagnosztika szakorvosa
    • laboratóriumi hematológia és immunológia szakorvosa
  • immunológiai és/vagy hemosztazeológiai laboratóriumban szerzett több éves tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

    A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.
  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • modern munkahely
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • átlag feletti kereseti lehetőség és egyéb juttatások

MUNKAIDŐ

  • teljes vagy részmunkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ Immunológiai Laboratóriuma
    1211 Budapest Mansfeld Péter u. 1-3. IV. emelet
    2019. novembertől várhatóan a munkavégzés helye az újonnan épült Logisztikai és Ipari Park - Budapest DOCK – Szabadkikötő területén lesz: 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest Mansfeld Péter utca 1-3. IV. emelet

Fényképes szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.