ROSSI Biofuel Zrt.

Laboratóriumi műszeres analitikus

A Rossi Biofuel Zrt. – a régió egyik legnagyobb bioüzemanyag előállítója.

Főbb feladatok, munkák:

  • nagyműszeres mérések (elsősorban gázkromatográfiás vizsgálatok) folyamatos végzése,
  • a gyártásközi és végtermék minták minőségellenőrzéséhez kapcsolódó laboratóriumi vizsgálatok elméleti hátterének és gyakorlati kivitelezésének ismerete,
  • segítségnyújtás a laboratóriumban felmerülő analitikai és készülékproblémák megoldásában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pontosság, precizitás, nyitottság,
  • a szabványkövetelményeknek és a minőségügyi dokumentációnak megfelelő munkavégzés,
  • számítástechnikai ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • klasszikus és nagyműszeres (ICP-OES, UVFD) analitikai vizsgálatok és készülékek ismerete,
  • olajipari vizsgálatokban (KF titrálás, elektrokémiai titrálások) szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2921 Komárom, Kőolaj utca

Önéletrajz