A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársakat keres az alábbi pozíciókba a SYNLAB Hungary Kft. CENTRUM-LAB Divízió Központi Laboratóriumába.

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS / SEGÉDASSZISZTENS

FELADATOK

  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
  • Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése
  • Továbbítandó minták azonosítása, címkézése
  • Segédkezés laboratóriumi automaták mellett
  • Információbiztonsági- és minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • Középiskolai végzettség
  • Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság

ELŐNYÖK

  • Egészségügyi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

FOGLALKOZTATÁSI FORMA

  • Teljes munkaidős állandó munkaviszony
  • Csúsztatott munkarend, 8.00-20.00 óra között különböző beosztásokban

AMIT NYÚJTUNK

    A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.
    • Legkorszerűbb technológiák használata
    • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
    • Határozatlan idejű munkaviszony
    • Átlag feletti juttatási rendszer
    • Azonnali munkakezdés, betanulási időszak biztosítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Hungary Kft. CENTRUM-LAB Divízió Központi Laboratóriuma
    1024 Budapest Lövőház utca 1-5. Mammut II.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1024 Budapest Lövőház utca 1-5.

Amennyiben érdekli az általunk meghirdetett pozíció, várjuk jelentkezését a fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.