Az Országos Vérellátó Szolgálat Nyíregyházi Területi Vérellátója

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • laboratóriumi feladatok ellátása

Elvárások:

  • érettségi és középfokú egészségügyi asszisztensi képesítés
  • legalább egy éves szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • haematológiai / laboratóriumi / transzfuziológiai képesítés
  • egészségügyi számítógépes nyilvántartó programok ismerete

Egyéb információk:

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2019. november 05.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az Intézet címén (4400 Nyíregyháza, Szent István út 68.) Tóth Sándorné vezető asszisztensnél lehet (tel.: 06-42-461-169)