Az Országos Vérellátó Szolgálat Dél-pesti Területi Vérellátója

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENSI FELADATOKRA

munkatársat keres

A munkakört az alábbi végzettségekkel lehet betölteni:

  • egészségügyi asszisztens, laboratóriumi asszisztens, vegyésztechnikus, orvosdiagnosztikai laboratóriuni analitikus, ápoló, szakápoló

Előnyt jelent:

  • haematológiai / transzfuziológiai / laboratóriumi képesítés
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Vércsoport szerológiai vizsgálatok és ezzel kapcsolatos adatok számítógépes nyilvántartása
  • Vércsoport-szerológiai automatákon történő munkavégzés

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő, váltott műszak

Egyéb információ:

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

XX. kerület, 1204 Budapest, Köves út 1.

jelentkezési határidő: 2019. december 16.
jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az Intézet címén (1204 Budapest, Köves út 1.) Virághné Dávid Viktória vezető asszisztensél lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.