Laboratóriumi asszisztens (Kromatográfiás laboratórium)

A munkakör célja:

Új munkatársunkként feladatod lesz a kromatográfiás vizsgálatok (HPLC, GC) előkészítése, és rövid időn belül történő elvégzése előírás szerint. Ebben a felelősségteljes munkakörben jól kamatoztathatod szaktudásodat, kooperációs készségeidet és nagyfokú önállóságra tehetsz szert.

A munkahelyről:

A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően jórészt külföldi vevőkhöz kerül, a világ szinte minden tájára.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

Főbb feladataid lesznek:

  • Mérések pontos, precíz kivitelezése, mérési eredmények összegzése, nyomon követése, kiértékelése és  dokumentálása (papíron és/vagy informatikai rendszerben)

  • A mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése és pontos dokumentálása

  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb kiegészítő tevékenységek végzése (nyilvántartások, archiválási feladatok , stb.)

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Vegyésztechnikus végzettség

  • Minimum 1-3 év laboratóriumi gyakorlat (kromatográfia)

  • Felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek

  • Gyors tanulási és jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Empower szoftver ismerete

  • GMP munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Budapest - Újpest (IV. kerület)

A Sanofi Magyarországról:

A Sanofi 2021-ben is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület