Humeltis Kft.

A Humeltis Kft. egy 3D szövettechnológián alapuló innovatív, szolgáltató és kutató-fejlesztő társaság a Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpontjában

Laboratóriumi asszisztens

Hirdetés szövege:

    • Pécsi szolgáltató és kutató-fejlesztő laboratóriumunkba laboratóriumi asszisztensi munkatársat keresünk
    • Szövettenyésztési tapasztalat előny, de nem kizárólagos feltétel
    • Ipari gyakorlat előny, de nem kizárólagos feltétel
    • Angol nyelvtudás ugyancsak előny, de nem kizárólagos feltétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 2 éves laboratóriumi munkatapasztalat
    • Megbízhatóság, precizitás, minőségközpontúság
    • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szövettenyésztési tapasztalat
    • Ipari gyakorlat
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Fiatalos munkakörnyezet
    • Társadalmilag jelentős fejlesztésekben való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs, Ifjúság útja 20, 7624

Önéletrajz

Kísérőlevél