Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára. Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Laboratóriumi asszisztens (Gyártásközi ellenőrzés)

Leírás:

  • Elsősorban klasszikus és kisműszeres analitikai mérések (például: VRK, titrimetria, Karl Fischer víztartalom, szárítási veszteség) előkészítése, és rövid időn belül történő elvégzése előírás szerint
  • Mérési eredmények összegzése, nyomon követése, kiértékelése, dokumentálása (papíron és/vagy informatikai rendszerben)
  • Mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése és pontos dokumentálása
  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb kiegészítő tevékenyégek végzése (nyilvántartások, archiválási feladatok stb.)
  • Műszakos munkarendben (3 műszak vagy folyamatos munkarend) történő munkavégzés

Elvárások:

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • 3-5 év analitikai laboratóriumi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek
  • Gyors tanulási és jó kommunikációs készség
  • Betanulás után önálló munkavégzés
  • Felelősség tudat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és műszakpótlékok
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SANOFI>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Laboratóriumi asszisztens (Gyártásközi ellenőrzés)
  • Rövid pozíció név: Laboratóriumi asszisztens
  • Hirdető cég: SANOFI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: Elsősorban klasszikus és kisműszeres analitikai mérések (például: VRK, titrimetria, Karl Fischer víztartalom, szárítási veszteség) előkészítése, és rövid időn belül történő elvégzése előírás szerint Mérési eredmények összegzése, nyomon követése, kiértékelése, dokumentálása (papíron és/vagy informatikai rendszerben) Mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése és pontos dokumentálása Laboratórium munkájához tartozó egyéb kiegészítő tevékenyégek végzése (nyilvántartások, archiválási feladatok stb.) Műszakos munkarendben (3 műszak vagy folyamatos munkarend) történő munkavégzés
  • Elvárások: Vegyésztechnikus végzettség 3-5 év analitikai laboratóriumi gyakorlat Felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek Gyors tanulási és jó kommunikációs készség Betanulás után önálló munkavégzés Felelősség tudat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16