A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI ADMINISZTRÁTOR

FELADATOK

  • adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • anyaggazdálkodási feladatok és azok adminisztrációja
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • érettségi
  • gépírás tudás (10 ujjas vakírás)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélorientált szemlélet
  • határozott, udvarias szóbeli kommunikáció
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrése
  • jó munkabírás, terhelhetőség

ELŐNYÖK

  • orvosi laboratóriumban szerzett adminisztrációs gyakorlat
  • élő angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • multinacionális stabil háttér
  • dinamikus, fiatal csapat
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • csúsztatott munkarendben való részvétel
  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ Genoid Molekuláris Diagnosztikai Laboratórium
  • 1211 Budapest Szanatórium u. 19.
  • Várhatóan decembertől a munkavégzés helye az újonnan épült Budapest Diagnosztikai Központban lesz a Budapest DOCK – szabadkikötő, Logisztikai és Ipari Parkban [1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.]

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Szanatórium utca 19.

Amennyiben érdekli az általunk meghirdetett pozíció, várjuk jelentkezését a fizetési igény megjelölésével.